Egzamin szóstoklasistów na kartę rowerową
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Egzamin szóstoklasistów na kartę rowerową

Egzamin szóstoklasistów na kartę rowerową

W środę, 11 października 2017, uczniowie klas VIa i VIb zdawali praktyczny egzamin na kartę rowerową, który odbywał się na terenie miasteczka ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.

Egzamin szóstoklasistów na kartę rowerową

Uczniowie przed egzaminem obejrzeli film o bezpiecznym poruszaniu się po drodze. Następnie w praktyce mogli zademonstrować swoje umiejętności. Wszyscy uczniowie bardzo denerwowali się przed egzaminem.

Egzamin szóstoklasistów na kartę rowerową

Ale strach ma wielkie oczy. Policjanci, którzy egzaminowali szóstoklasistów, bardzo uczniów wspierali, więc wszystkim udało się pomyślnie zdać sprawdzian praktyczny. Choć w kilku przypadkach nie obyło się bez poprawki... wink.

oprac. Katarzyna Monczak