Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Zajęcia edukacyjne dyżurującej kl. VA dla uczniów SP pod nazwą „Eksperymenty małego chemika”

„Eksperymenty małego chemika” - zajęcia edukacyjne dyżurującej kl. VA

Zajęcia edukacyjne dyżurującej kl. VA dla uczniów SP pod nazwą  „Eksperymenty małego chemika”

Uczniowie klasy VA, pełniąc dyżur samorządowy, nie próżnują. W dniu dzisiejszym zaprosili swoich młodszych i starszych kolegów ze szkoły na zajęcia edukacyjne pod nazwą „Eksperymenty małego chemika”.

Podczas spotkania piątoklasiści pokazali wiele ciekawych doświadczeń i eksperymentów, które sami przygotowali. Widzowie z wypiekami na policzkach oglądali kolejne pokazy. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Brawo młodzi chemicy!smile

oprac. Ewa Jańczuk