Klub Odkrywców realizuje "Wiedźmena"
Strona Główna / Oddziały gimnazjalne / Klub Odkrywców / Klub Odkrywców realizuje "Wiedźmena"

Na początku roku szkolnego 2009/2010 opiekunowie Klubu Młodego Odkrywcy napisali projekt na dofinansowanie działalności klubu. Projekt pod nazwą „Wiedźmen" wziął udział w Regionalnym Konkursie Grantowym ,,Równać szanse". Wielkie podziękowania należą się naszym opiekunom za napisanie tak dobrego projektu, dzięki któremu nasz klub otrzymał dofinansowanie w kwocie 7000zł.            W ramach tego projektu zaplanowano cykliczne spotkania piątkowe, podczas których będziemy wykonywać różne doświadczenia, wyjazd do oczyszczalni ścieków w Słupsku i na Politechnikę Gdańską. W ramach projektu nawiążemy również kontakt z rówieśnikami z czterech innych szkół oraz przeprowadzimy szkolenie w zakresie pracy metodą doświadczeń. Chcemy również zorganizować ,,Noc odkrywców''. W ramach projektu zaplanowano także pokazy doświadczeń dla rodziców, uczniów szkół podstawowych i dzieci z przedszkoli. Wszystkie nasze działania zostaną uwiecznione na kamerze przez uczestników klubu. Dzięki temu dofinansowaniu członkowie Klubu Młodego Odkrywcy będą mogli świetnie się bawić, poznać   nowych ludzi, a przede wszystkim nauczyć się wielu nowych rzeczy. Zapowiada się bardzo pracowity i ciekawy okres działalności klubu.:)  (Gosia)

Klub Odkrywców realizuje      Klub Odkrywców realizuje