"NAKRĘCENI"
Strona Główna / Gimnazjum / Klub Odkrywców / "NAKRĘCENI"

Uczniowie uczęszczający na Klub Młodego Odkrywcy połączyli siły. Wspólnie napisali bardzo obiecujący projekt o nazwie “Nakręceni”. Ma on na celu pobudzić w gimnazjalistach cechy twórcze, odkryć talent aktorski oraz pokonać nieśmiałość.
        Uczestnicy projektu kręcą film o perypetiach szkolnych pokazanych w krzywym zwierciadle.
        W filmie uczniowie będą więzieni w szkole przez wychowawców. Połączą siły z zaprzyjaźnioną szkołą  i raz na zawsze zakończą nauczycielski terror.
        Nakręceni współpracują z gimnazjalistami z Makowa Podhalańskiego. Pod koniec maja partnerzy z Makowa będą gościli w Wicku i wspólnie nakręcą ostatnie sceny filmu. Efekty tej  pracy będzie można zobaczyć pod koniec roku szkolnego w GOKiS-ie w Wicku,  gdzie odbędzie się jego prezentacja.
                                                                                                                        (Sylwia Ponka)

xls.JPG