Udział gimnazjalistów w warsztatach chemicznych w LO 1 w Lęborku
Strona Główna / Oddziały gimnazjalne / Aktualności / Udział gimnazjalistów w warsztatach chemicznych w LO 1 w Lęborku

Udział gimnazjalistów w warsztatach chemicznych w LO 1 w Lęborku

Dziesięć osób z naszego gimnazjum miało możliwość wzięcia udziału w zajęciach chemicznych organizowanych przez LO nr 1 . Temat był słodki, bo dotyczył cukrów. Na początku nasza absolwentka , obecna uczennica II klasy LO- Justyna Horbacz przedstawiła prezentację dotyczącą cukrów i substancji słodkich. Później był pokaz energii, jaką dają nam cukry. Nie obyło się również bez doświadczeń wykonywanych przez uczestników tej ciekawej lekcji. Wszyscy mogli samodzielnie wykonać  3 eksperymenty oraz obejrzeć  cukry pod mikroskopem. W następnych tygodniu na takie zajęcia jedzie kolejna dziesiątka naszych gimnazjalistów. Jedziemy……… bo warto.(I.K)

c) 2009-2018 by szkola.wicko.eu