Strona Główna / Rada Rodziców / 2014/2015 / Kalendarium

rok szkolny 2014/2015

Wakacje

Kalendarium

26 czerwca 2015 - Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Do zobaczenia we wrześniu.

Kalendarium

18 czerwca 2015 – Odbył się Dzień Dziecka i Dzień Sportu Szkolnego. Rada Rodziców włączyła się w organizację tego ważnego dla wszystkich dzieci dnia.

KalendariumZajączek Wielkanocny

Kalendarium

31 marca 2015 - naszą szkołę odwiedził Zajączek Wielkanocny!  Radości było co niemiara, gdy wszystkie dzieci otrzymały słodkie prezenty wielkanocne.

Zabawy karnawałowe

28 i 29 stycznia 2015 – w naszej szkole odbędą się zabawy karnawałowe. Rada Rodziców przekazała 500 zł dla Samorządów Uczniowskich na organizację tych imprez.

Mikołajki

5 grudnia 2014 - Mikołajki to święto obchodzone 6 grudnia na cześć świętego Mikołaja, biskupa Miry. Od średniowiecza w wigilię tego dnia święty Mikołaj  przynosił dzieciom prezenty. Współcześnie w Polsce, nocą podkłada się dzieciom drobne upominki, małe zabawki a przede wszystkim słodycze.  Także w naszej szkole Mikołaj nie zapomniał o dzieciach. Przybył z prezentami do każdej klasy. Kalendarium

Festyn Rodzinny

W sobotę, 22 listopada 2014 odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny, zorganizowany przez Radę Rodziców oraz pracowników ZS Wicko. Podczas festynu odbył się turniej rodzinny, turniej kulinarny i turniej freeponga.

W czasie trwania festynu można było  kupić świąteczne ozdoby oraz spróbować pysznego ciasta i dań podawanych w bufecie.

Cały dochód z festynu zostanie przeznaczony na dofinansowanie wycieczek szkolnych oraz wyjazdów konkursowych dla uczniów Zespołu Szkół w Wicku.

Udało nam się zebrać kwotę 4728, 90  zł.

Wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę, serdecznie dziękujemy!!!

Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2014 - świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy  oraz Gimnazjum w Wicku.

Rada Rodziców dla wszystkich uczniów klas pierwszych przygotowała niespodziankę – czapeczki z daszkiem z nadrukiem Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wicku oraz grawerowane długopisy.

Po zakończeniu uroczystości zaprosiliśmy wszystkich pracowników szkoły na słodki poczęstunek.