Strona Główna / Rada Rodziców / 2011/2012 / Kalendarium

KALENDARIUM

Kalendarium

14 października 2011 świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Do wielu życzeń dołączyła się również Rada Rodziców. Po zakończeniu uroczystości zaprosiliśmy wszystkich pracowników szkoły na słodki poczęstunek, przygotowany wspólnie z SU Gimnazjum w Wicku.

Kalendarium

19 października 2011 w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku. Dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne. Do grona licznych życzeń i prezentów dołączyła także Rady Rodziców.

Kalendarium

26 listopada 2011 odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny, organizowany przez Radę Rodziców oraz pracowników ZS Wicko. Cały dochód z festynu zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla Zespołu Szkół w Wicku. Zakupiono już dwa nowe mikrofony ze statywami oraz gitarę. Wszystkim, którzy wsparli nasza inicjatywę, serdecznie dziękujemy.

Kalendarium

W sobotę, 3 grudnia 2011 odbył się XIII Festiwal Pomuchla w Łebie. Naszą szkołę reprezentowała Rada Rodziców, która sprzedawała własnoręcznie robione z kolorowego papieru bombki oraz stroiki świąteczne przygotowane przez dzieci. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży pozwoliły na zakup słodkich mikołajowych niespodzianek dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do Pomuchla, serdecznie dziękujemy.

6 grudnia 2011
 zgodnie z tradycją już z samego rana naszą szkołę odwiedził Mikołaj. W każdej klasie rozdał wszystkim dzieciom słodkie upominki.

Kalendarium

8 stycznia 2012 – odbył się kolejny finał WOŚP. Rada Rodziców wzięła udział w akcji WOŚP prowadząc, jak co roku, kawiarenkę – zebraliśmy dla orkiestry kwotę 794 zł. Dziękujemy wszystkim za wsparcie!!!

Kalendarium

14 lutego 2012 - to dzień składania walentynkowych życzeń. Rada Rodziców przygotowała z tej okazji niespodziankę dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły. Dzień wcześniej rodzice udekorowali szkołę w czerwone serduszka i balony. Nazajutrz wszyscy otrzymali słodkie serduszka.

Kalendarium

15 i 16 lutego 2012 – w naszej szkole odbyły się zabawy karnawałowe. Rada Rodziców przekazała po 500 zł dla Samorządów Uczniowskich na organizację tych imprez.

Kalendarium

16 lutego 2012 - Staropolskie przysłowie mówi: "Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła". Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka - w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło.
Dzisiaj w naszej szkole wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi zajadali się pączkami sponsorowanymi przez Radę Rodziców.

Kalendarium

4 kwietnia 2012 - naszą szkołę odwiedził Zajączek Wielkanocny!  Radości było co niemiara, gdy wszystkie dzieci otrzymały słodkie prezenty wielkanocne.

Kalendarium

29 maja 2012 roku – Szkoła Podstawowa w Wicku obchodziła jubileusz 25-lecia nadania imienia Jana Brzechwy. Z tej okazji Rada Rodziców ufundowała nową gablotę na sztandar szkoły, zakupiła body i baletki oraz uszyła kaszubskie spódniczki dla kółka teatralnego. Oprócz tego, Rada zakupiła kotarę do małej sali gimnastycznej.

Kalendarium

1 czerwca 2012 roku - Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców zakupiła dla wszystkich dzieci batoniki.

Życzymy wszystkim dzieciakom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!

A teraz już czas...

Zaprosić wszystkich Was
Na zasłużony odpoczynek,
W lasach, w górach, nad jeziorami,
Na wędrówki z plecakami.

Wakacje, wakacje - to zielony las,
Kwitnące akacje i słoneczny blask.

Na czas wakacji wszystkim dzieciom życzymy radości, wielu przeżyć podczas poznawania świata i mnóstwa czasu spędzonego z Rodzicami.

Na dobry początek dla wszystkich dzieci do świadectwa dołączamy słodką niespodziankę.

Do zobaczenia we wrześniu.