Centrum Aktywności Gimnazjalisty
Strona Główna / Projekty / 2016 - 2017 / Centrum Aktywności Gimnazjalisty

RUSZYŁO CENTRUM AKTYWNOŚCI GIMNAZJALISTY! - Wicko - Zespół Szkół

RUSZYŁO CENTRUM AKTYWNOŚCI GIMNAZJALISTY!

9 września odbyło się pierwsze spotkanie nowo powstałego Centrum Aktywności Gimnazjalisty (CAG). Gimnazjaliści z Maszewka i Wicka będą realizować swoje pomysły pod opieką Andrzeja Bladoszewskiego, Renaty Maculewicz oraz Izabeli i Bogusława Kotlarzów. Uczniowie podzieleni na 3 grupy będą przez dwa miesiące pracować metodą projektu, zgłębiając wybrane przez siebie tematy. Grupa z Maszewka wybrała MODĘ, jedna grupa gimnazjalistów  z Wicka zajmie się TAŃCEM  , druga wybrała sobie temat  JAPONIA. W ramach projektów młodzież między innymi będzie poszukiwała informacji , przeprowadzała wywiady i sondaże, tworzyła ody , fraszki lub opowiadania, wykonywała zdjęcia , nagrywała i montowała filmy . Projekty wszystkich grup zakończą się wspólną organizacją targów, podczas których CAG-owicze zaprezentują swoje dokonania. Na  realizację projektów Stowarzyszenie „Uwolnić wiedzę” uzyskało dofinansowanie w wysokości 2 tysięcy złotych  w drodze konkursu od Stowarzyszenia „Dorośli- Dzieciom” z Sępólna Krajeńskiego. Trzymamy kciuki za naszych gimnazjalistów , życzymy im dobrej zabawy i satysfakcji z realizacji własnych pomysłów.

RUSZYŁO CENTRUM AKTYWNOŚCI GIMNAZJALISTY!